1 sängplatser
24 m²
Från 7 350 kr per vecka
Stugan erbjuder på 24 m² allt ni behöver för en mysig tillflyktsplats. Här möts ni av modern komfort, naturlig charm och en perfekt dos minimalism.
I vardagsrummet (ca 15 m²) väntar ett litet men välutrustat kök med allt man behöver: 2 induktionshällar, kylskåp, mikrovågsugn, vattenkokare och brödrost. Perfekt för er som vill laga mat själva. Dessutom finns ett matbord och en soffa som bjuder in till avkoppling.
I sovrummet (ca 9 m²) väntar en bekväm dubbelsäng (140×200 cm) på er – perfekt för återhämtande nätter efter en dag i frisk luft.
Observera: Det finns inget rinnande vatten i stugan, men vi tillhandahåller vattenbehållare. Stugan är välisolerad och utrustad med ett el-element.
De moderna sanitetsutrymmena (toalett, dusch & handfat) hittar ni precis bredvid i det nya uppvärmda “Bathhouse”.
Pris per dygn 1170 kr
Pris per vecka 7350 kr
Minsta bokningstid 2 dagar, bokningsförfrågan minst en dag i förväg.Cykel (att hyra)
Båt (att hyra)
Kanot (att hyra)
Slalom/Snowboard
Fiske
Vandringsleder
Jakt
Simhall
Minigolf
Badplats (utomhus)
Ridning
Snöskoterkörning
Hundar är välkomna
Mobiltelefontäckning
Rökning inomhus förbjuden
Öppen spis
Utomhusplats (terrass etc)
Matlagningsmöjligheter
Mikrovågsugn
Kylskåp
Bastu
Dusch
WC
Värd:
Daniel Weber























Stugbasen en del av Stugknuten uthyrning AB, KIVRA: 556681-5238, 106 31 Stockholm, info@stugbasen.com