6-7 sängplatser
200 m²
35 000 - 40 000 kr per vecka
En möjlighet att bo i en unik sommarbostad på ett av de högsta platserna längs med Höggarnsfjärden och Saltsjön. Runt villan har finns en underbar trädgård som smälter in i skärgårdslandskapet och faunan. Villan har en spännande layout och är utplacerad i olika nivåer längs klippan den är byggd på. Du har flera kilometers utsikt och infinitypoolen är påtaglig var du än befinner dig i huset och omgivningen.
200 m2+ Villa med många och stora glaspartier som omfamnar solljuset hela dagen. Öppen och social planlösning på 2,5 våningar. Varje våning har flera åtkomstpunkter till soldäck, utomhus vardagsrum och poolområdet.
På bottenvåningen har du 3 sovrum i rad (alla sovrum har tillgång till pool), TV-rum, hall och badrum. På mellanvåningen har du det rymliga vardagsrummet, och på övervåningen där huvudingången är har du Masterbedroom, hemmakontor, tvättstuga, entré, kök och matplats. Det finns garderobsutrymme i alla sovrum.
Masterbedroom, King Size-säng
Sovrum 1, Singel
Sovrum 2, Singel
Sovrum 3,
Singel-TV-rum, bäddsoffa
Det finns 2 eldstäder, grillstation, 2 mat/sittplats områden utomhus , utomhus-bordtennis, elbilsladdare, egen liten fotbollsplan etc.
Pris per vecka från 35000 till 40000 kr
Fiske
Fotbollsplan
Golf
Vandringsleder
Badplats (utomhus)
Lekplats
Ridning
Tennis
Grillmöjligheter
Bredband
Laddbox för elbil
Mobiltelefontäckning
Rökning inomhus förbjuden
Öppen spis
Utomhusmöbler
Utomhusplats (terrass etc)
Separata sovrum
Tv
Matlagningsmöjligheter
Diskmaskin
Mikrovågsugn
Kylskåp
Pool
Dusch
Tvättmaskin
WC
Värd:
Jens R.
Stugbasen en del av Stugknuten uthyrning AB, KIVRA: 556681-5238, 106 31 Stockholm, info@stugbasen.com