4 sängplatser
55 m²
7 600 - 10 500 kr per vecka
Välkommen till en modern och mysig stuga på 55 m² med loft, byggd 2022, belägen i lugn och naturnära miljö nära Arkösund och den vackra skärgården.
Stugan har plats för upp till fyra personer och passar perfekt för familjer, par eller vänner som vill koppla av nära natur, hav och skog.
Det fullt utrustade köket har kyl, frys, diskmaskin, ugn och spishäll – perfekt för både kortare och längre vistelser.
Utanför finns en trevlig terrass med matplats där ni kan njuta av frukost och långa sommarkvällar i lugn miljö.
Huset ligger endast cirka 2 km från Östersjön och skärgården med närhet till bad, båtliv, fiske och fina naturupplevelser.
Hundar är välkomna och egen parkering finns direkt vid stugan.
Ett perfekt boende för dig som söker lugn, natur och modern komfort nära havet.
Pris per dygn från 1260 till 1690 kr
Pris per vecka från 7600 till 10500 kr
Pris per månad 280000 kr
PriserKanot (att hyra)
Fiske
Vandringsleder
Minigolf
Hundar är välkomna
Mobiltelefontäckning
Rökning inomhus förbjuden
Öppen spis
Utomhusplats (terrass etc)
Tv
Matlagningsmöjligheter
Diskmaskin
Kylskåp
Bastu
Dusch
WC
Värd:
W a V.











Stugbasen en del av Stugknuten uthyrning AB, KIVRA: 556681-5238, 106 31 Stockholm, info@stugbasen.com