Logo

Stuga med 2-3 sängplatser i Blentarp, Skåne

Mysig stuga i naturidyll

2-3 sängplatser


17

Från 3 900 kr per vecka


Om denna stuga

Ta en paus – stanna mitt i naturen i vår mysiga stuga på 17 kvm, perfekt för 1-3 personer.
Stugan har grill, spis med värmeplatta, tillgång till vatten, kylskåp och toalett i separat annex.

Omgivningen är fridfull med skog strax utanför dörren och bra promenad- och cykelleder att utforska.

Möt våra vänliga hundar och registrera dig för aktiviteter som doftmassage, japansk ansiktslyftning, utveckling med häst, meditation och tarotkortläsning.

Boka nu och upplev lugn och förnyelse.
Boendet
Charmig stuga mitt i naturen – med utsikt över hagar och ponnys

Välkommen till en mysig timmerstuga på 17 kvm, perfekt för dig som söker lugn och avkoppling i naturskön miljö. Stugan ligger mitt i skogen och erbjuder en vacker utsikt över öppna hagar med ponnys – en idyllisk plats för både djurälskare och naturvänner.

Boendet är enkelt men funktionellt, med tre bekväma sängplatser, elbelysning och god ventilation. Utanför finns en trevlig uteplats med sittgrupp, hammock och gröna ytor där du kan njuta av lugnet, läsa en bok eller titta på stjärnhimlen om kvällen.

Det här är det perfekta boendet för dig som vill komma bort från stadens brus och uppleva den svenska naturen på riktigt. Omgivningen bjuder på skogsstigar, fågelsång och en känsla av stillhet.

Observera: Tillgång till vatten, toalett och eventuell duschlösning specificeras vid bokning – vänligen kontakta oss för mer information.
Gästers tillgång
Gäståtkomst
Gäster har tillgång till hela stugan och den tillhörande trädgården/uteplatsen, inklusive utemöbler, hammock och omgivande gräsytor. Du får en privat och avskild vistelse med fri sikt över hagarna där ponnys går och betar. Området är inhägnat vilket gör det extra barnvänligt och tryggt.

Tillgång till parkeringsplats finns i direkt anslutning till stugan.

Eventuella gemensamma utrymmen (som dusch eller toalett om de inte finns i stugan) delas med värden och ligger bara en kort promenad bort – detaljer ges vid bokning.


Priser för att hyra denna stuga

Pris per dygn från 600 till 650 kr

Pris per vecka 3900 kr


Stugan och dess omgivning

Finns i närheten

  • Fiske

  • Vandringsleder

  • Ridning

Boendet

  • Grillmöjligheter

  • Hundar ej tillåtna

  • Mobiltelefontäckning

Köksutrustning

  • Mikrovågsugn

Finns i huset

  • Dusch

  • Tvättmaskin

  • WC


Värd:
Thomas A.


juni 2026

MånTisOnsTorFreLörSönv231234567v24891011121314v2515161718192021v2622232425262728v27293012345
Ledigt
Ej tillgängligt
Bokat
Preliminärt bokat
Kontakta uthyraren om tillgänglighet

Vill du hyra denna stuga?

Kontakta uthyraren nedan:

Alla bilder på denna stuga

Mysig stuga i naturidyll - Bild 1
Mysig stuga i naturidyll - Bild 2
Mysig stuga i naturidyll - Bild 3
Mysig stuga i naturidyll - Bild 4
Mysig stuga i naturidyll - Bild 5
Mysig stuga i naturidyll - Bild 6
Mysig stuga i naturidyll - Bild 7
Mysig stuga i naturidyll - Bild 8
Mysig stuga i naturidyll - Bild 9
Mysig stuga i naturidyll - Bild 10
Mysig stuga i naturidyll - Bild 11
Mysig stuga i naturidyll - Bild 12
Mysig stuga i naturidyll - Bild 13
Mysig stuga i naturidyll - Bild 14
Mysig stuga i naturidyll - Bild 15
Mysig stuga i naturidyll - Bild 16
Mysig stuga i naturidyll - Bild 17

Stugbasen en del av Stugknuten uthyrning AB, KIVRA: 556681-5238, 106 31 Stockholm, info@stugbasen.com