5 omdömen
7-9 sängplatser
110 m²
Från 22 000 kr per vecka
Välkomna att hyra ett trevligt hus på Smögen med 7 +2 bäddar. Huset ligger 50 meter från Smögenbryggan i Smögens äldre kvarter.
På gångavstånd från huset finns flera fina badplatser både från klippor och de som är mer barnvänliga. Ni får möjligheten att uppleva närhet till Smögenbryggan med båtar, restauranger, uteserveringar, mysiga affärer och fiskbutiker.
På övre plan i huset finns 4 sovrum. Rum 1 har en dubbelsäng 180cm. Rum 2 har dubbelsäng 140cm. Rum 3 har en dubbelsäng 180cm. Rum 4 har en enkelsäng 90 cm och ligger anslutning till rum 3 där dörr saknas däremellan. Dessutom finns två extrabäddar 80cm med enklare madrass i vardagsrummet (staplingsbara).
På övre plan finns även wc med handfat samt balkong med utsikt ner mot Smögenbryggan.
På nedre plan finns ett fullt utrustat kök, wc med dusch samt stort vardagsrum med matplats. Trevlig terrass med uteplats finns på framsidan av huset. Parkeringsplats för två bilar finns utanför huset.
Huset hyrs ut veckovis söndag-söndag.
OBS!
Jag önskar hyra ut huset främst till skötsamma vuxna +30 och barnfamiljer
- en barnstol samt resesäng för barn finns att låna
- tv samt wifi finns
- dörr med kodlås
- tvättmaskin & diskmaskin
- mikrovågsugn, kaffekokare, vattenkokaren, brödrost mm.
- luftkonditionering vardagsrum
- två parkeringsplatser
- täcken och kuddar finns till alla bäddar
- Sängkläder och handdukar tas med av hyresgäst
- rökning är ej tillåten inomhus
- hyresgästen ansvarar för städning före utcheckning
Tveka inte att kontakta mig om ni har frågor eller funderingar.
Pris per vecka 22000 kr
Bredband
Hundar ej tillåtna
Rökning inomhus förbjuden
Utomhusmöbler
Utomhusplats (terrass etc)
Separata sovrum
Tv
Matlagningsmöjligheter
Diskmaskin
Frys
Mikrovågsugn
Kylskåp
Dusch
Tvättmaskin
WC
Värd:
Marcus H.


















Stugbasen en del av Stugknuten uthyrning AB, KIVRA: 556681-5238, 106 31 Stockholm, info@stugbasen.com